Legjenda Mateus voton për trajnerin Nagelsman

0

Për legjendën e Bajernit, Lotar Mateus, tani është shumë e rëndësishme që drejtuesit bavarezë të gjejnë trajnerin e duhur.

“Duhet kujdes, sepse skuadra nuk ka më ekuilibër. Zgjedhja ime? Mendoj se fjalët e Uli Hënesit tani do të kenë më shumë peshë për trajnerin e ri, në krahasim me Karl-Hainc Rumenigen. Ja pse mendoj se favoriti është Julian Nagelsman. Pra, nëse Uli do të zgjedhë, ky do të jetë emri dhe mendoj se Juliani e meriton”, – ka deklaruar ish-kampioni i botës.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online