Legjenda e Junajtidit: Pogba nuk është lider, jemi gabuar!

0

Ish-legjenda e Mançester Junajtidit, Pol Skouls, ka folur për Pol Pogba, që po kthehet në çështje te Mançester Junajtidi dhe që me Murinjo ka një raport thuajse zero… Ish-legjenda e mesfushës së “Red Devils” nuk ka kursyer kritikat: “Ka një mungesë lideri te Mançesteri, ky është motive për të cilin menduam që Pogba mund të ishte kandidati ideal, por nuk është kështu…

Ka zhvilluar një tjetër ndeshje zhgënjyese, totalisht larg standarteve… Shpresoj që fjlaët e tij të javës së shkuar janë gabim, nuk ka justifikim: nuk duhet që trajneri të thotë atë që duhet të bësh në fushë, ashut si nuk duhet ta thonë shokët e skuadrës”.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.