LeBron spektakël në parket, Emili çmend tifozët në tribunë

LeBron Xhejms në Los Anxheles, një kombinim i shkëlqyer dhe ia vlen për çdo tifoz të basketbollit amerikan që të shpenzojë për të parë një ndeshje të superstarit të NBA-së.

Gjithë sytë te LeBron, edhe në ndeshjen e fundit kundër Minesotas, derisa… u shfaq Emili Ratajkovski, e (zh)veshur me një bluzë pa gjë poshtë.

Checking in on boo @kingjames

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Aty ndeshja bëhet e zjarrtë, tifozët shohin LeBronin dhe gjysmën e aksionit e humbasin sepse kthejnë kokën nga modelja e famshme.

Emili nuk është se e kishte mendjen fort te ndeshja, por ishte rast ideal për një paradë mode dhe ekspozim të “pronave” të saj, ndërsa më vonë në Instagramin e saj u shfaqën fotot, si rastësisht. Marketing, jo shaka!

Laundry day

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Feeling myself in the Parisian light ?

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Milano

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

??

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

LA I ?? you

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online