“Le të shpresojmë se do kualifikohet Milani dhe Atalanta në Champions”! Allegri “kryqëzon gishtat”: Atëherë do të kthehej Seria A

0

Juventusi do të kthehet që të luajë kundër Atalantës në Serinë A. Përpara këtij takimi, trajneri i bardhezinjëve, Alegri, është shprehur se uron që të gjitha ekipet italiane të kualifikohen më tej në Champions League, duke iu referuar situatës së Milanit dhe Atalantës.

“Atalanta ka bërë punë të shkëlqyer dhe urime klubit, pa harruar Gasperinin. Në Champions League kanë mundësin që të kualifikohen, bashkë me Milanin. Do të ishte mirë nëse të gjithë këto skuadra italiane të kalojnë më tej në fazën 1/8. Atëherë mund të themi se futbolli italiani është rikthyer. Le të shpresojmë se Milani dhe Atalanta do t’ia dalin”, tha Alegri. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online