Lë gruan dhe dy fëmijët! Trajneri i Bayern dashurohet “kokë e këmbë”, romanca me gazetaren që pasqyronte lajmet e ekipit

0

Julian Nagelsmann, trajneri i Bayernit, u dashurua “kokë e këmbë”, madje aq sa la gruan dhe dy fëmijët. Gazetarja bukuroshe Lena Ëurzenberger është arsyeja që ka prishur rehatinë e Nagelasman. Ata janë parë në një jah në Ibiza dhe u kthyen menjëherë në temën kryesore në Gjermani.

Lena ishte gazetarja që përcillte ngjarjet e Bayern Munchen në gazetën Bild. Pas takimeve të punës me Naglesman, menjëherë do të krijohej romanca. Fillimisht u munduan që ta mbanin lidhjen e tyre sekret, por kjo nuk shkoi gjatë. /Sport Ekspres/

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.