Lajpcigu refuzon 80 milionë, Nabi Keita “masakër” në stërvitje

0

Mesfushori i RB Lajpcigut, Nabi Keita, duket se e ka humbur totalisht qetësinë, duke parë që klubi gjerman nuk e lejon të largohet për te Liverpuli.

The Reds ofruan ditët e fundit 80 milionë euro për talentin që krahasohet me N’Golo Kanté, por Lajpcigu refuzoi bujshëm.

Reagimi i Keitasë mund të shihet në videon më poshtë. Dje në stërvitje një shok i ndërhyri keq dhe pak më vonë Keita e bëri për spital, aq sa plasi sherri në fushë dhe stërvitja u anulua.

Lajmi i mirë që Diego Deme, i cili ishte viktima  faullit të ashpër, të mos ketë dëmtim të rëndë. Sot Keita ka vizituar Demen dhe i ka kërkuar falje, duke u pajtuar me të.

The midfielder clattered through team-mate Diego Demme with a retaliation challenge

Demme was helped by coach Ralph Hasenhüttl and medical staff with his leg heavily padded

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online