LAJM I FUNDIT/ Vllaznia njeh rivalët në Champions League, në një grup me PSG, Real Madrid dhe Chelsea

0

Vllaznia e femrave ka arritur të kalojë në grupet e Champions League. Një sukses historik për Shqipërinë dhe Shkodrën.

Pak më parë u zbardh edhe shorti i grupeve të Champions League. Vllaznia ndodhet në grupin A të ferrit bashkë me PSG, Real Madrid dhe Chelsea. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.