LAJM I FUNDIT/ Sylvinho është “i pashpirt”! Fillon të “hajë” edhe “koka trajnerësh”, Santos shkarkohet nga detyra pas humbjes në Tiranë

Fernando Santos nuk do të jetë më trajneri i Polonisë! Pas humbjes në Tiranë, vendimi është marrë për të mbyllur bashkëpunimin me trajnerin që shënoi një histori në Poloni, edhe me rezultatet më të dobëta.

Ai ishte trajneri që u pagua më shumë në historinë e kësaj Kombëtare. Sipas asaj që raporton TVP Sport, vendimi është marrë për të shkarkuar Santos, ndërsa tani mbetet vetëm zyrtarizimi dhe mbyllja në një mënyrë klasi, për të mos e nxjerrë njoftimin zyrtar pa patur një bisedë të fundit. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online