LAJM I FUNDIT/ Po kthehet te Chelsea, Armando Broja publikon letrën e lamtumirës te Southampton: Do më mungoni djema

Armando Broja e ka mbyllur aventurën te Southampton. Sulmuesi shqiptar do të rikthehet te Chelsea, teksa do të provojë veten me Tuchel në miqësoret përgatitore. Para pak minutash, sulmuesi shqiptar ka publikuar letrën e lamtumirës te Southampton.

“Më duhet ta nis me falenderimet, çfarë sezoni i madh për mua dhe familjen time. Një sezon me shumë ulje ngritje, por familja dhe njerëzit e mi të rëndësishëm më ndihmuan për të tejkaluar problemet.

Dua të falenderoj Southampton, tifozët e mrekullueshëm që më mbështetën dhe ishin në dijeni të aftësive të mia. Në fund dua të falenderoj lojtarët që ishin me mua në këtë sezon. E dashurova çdo minutë me ju, do të më mungoni djema”, shkruan Broja. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online