LAJM I FUNDIT/ Partizani befason me zgjedhjen para kampionatit, largohet trajneri Dritan Mehmeti

0

Partizani ka befasuar me zgjedhjen pak para nisjes së kampionatit. Të kuqtë njoftuan mbylljen e kontratës me Mehmetin. Pavarësisht besimit të dhënë në dukje për vazhdimin, drejtuesit nuk d mposhtën dot tundimin për të lëvizur sërish kryesuesin e stolit dhe drejtimit të skuadrës.

“FK Partizani njofton përfundimin e bashkëpunimit me trainerin Dritan Mehmeti. Në prag të startit të kampionatit, drejtuesit dhe traineri Mehmeti kanë zhvilluar një takim, në përfundim të të cilit palët kanë vendosur të ndahen miqësisht dhe të ndërpresin bashkëpunimin mes tyre.

Partizani falenderon Dritan Mehmetin pe?r punën dhe kontributin e dhënë përgjatë gjithë periudhës si pjesë e klubit dhe së fundmi në drejtimin e ekipit të parë, duke i uruar njëkohësisht shume suksese ne te ardhmen”, shkruhet në njoftim.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.