LAJM I FUNDIT/ “Nuk më bohet me ik nga Tirona”! Redon Xhixha nuk njeh Partizanin dhe Vllazninë: Po iki, do vij në maj të ngremë trofeun prapë në Shqipëri

0

Redon Xhixha është larguar nga Tirana dhe ka firmosur me Karabakun në Azerbajxhan. Futbollisti është prezantuar në këtë aventurë të re. Ndërkohë, në një postim të fundit të kryeqytetasve, Xhixha shprehet i sigurt se ekipi i Shehit do të fitojë sërish titullin kampion, pavarësisht se ka konkurrencë të fortë me Vllazninë dhe Partizanin.

“Unë po iki si kampion, po ju lë në vendin e parë dhe do të kthehem sërish në maj për të ngritur trofeun e 30. Nuk më bohet të iki nga Tirona”, thotë në fundin e videos Redon Xhixha. /Sport Ekspres/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KF Tirana (@kftirana.al)

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.