LAJM I FUNDIT/ Mirupafshim Partizani! Eneo Bitri dhe Xhuliano Skuka marrin avionin për t’u larguar nga Shqipëria: Me milionerin e Superiores

Dy largime brenda një dite te Partizani! Eneo Bitri dhe Xhuliano Skuka kanë marrë avionin për t’u larguar nga Shqipëria. Mbrojtësi ka arritur të firmos me Ostravën në Ceki. Ndërkohë nga ana tjetër, Skuka do të jetë pjesë e Metz.

Këta të fundit do të derdhin 1 milionë euro në arkat e klubit të Superiores dhe njëkohësisht Partizani ka të drejtë e 10 përqind të kartonit, një shumë kjo që do të përfitohet në shitjen e radhës. “Me milionerin e Superiores”, shkruan Bitri nga udhëtimi i tij me Skukën, ndërsa rrugët e tyre do të ndahen mes Cekisë dhe Francës. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online