LAJM I FUNDIT/ Mevlan Adili nuk e tradhton Shkodrën, ish-mbrojtësi i Vllaznisë prezantohet në Rusi

Mevlan Adili është prezantuar në ekipin e ri. Mbrojtësi ishte shprehur se nëse do të largohej nga Vllaznia, nuk do të vazhdonte më që të ishte pjesë e Superiores. Fjala është mbajtur dhe Adili “nuk e ka tradhtuar” Shkodrën.

Pavarësisht zëra për një kalim te Partizani, lojtari është zyrtarizuar në Rusi. Adili do të jetë pjesë e SKA Khabarovski që ndodhet në nivelin e dytë të futbollit dhe kërkon ngjitjen në elitë. Zyrtarizimi ka ardhur edhe nga vetë klubi i Rusisë. /Sport Ekspres/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @meevlanadili

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online