LAJM I FUNDIT/ I çmenduri i UFC mund të jetë presidenti i ri i Armando Brojës, shihni se kush kërkon të blejë Chelsea-n

0

Abrahmovic është ndëshkuar rëndë si njeriu më i afërt i Putin dhe që e ka fuqizuar më tepër rusin. Për këtë arsye duhet të heq dorë nga Chelsea dhe disa persona kanë shprehur interesin e tyre për t’u njohur me vlerën.

Në minutat e fundit është i çmenduri i UFC, Conor McGregor, që ka shfaqur interes për të blerë klubin që zotëron kartonin e Armando Brojës. Në vitin 2021 McGregor do të renditej si prej atletëve më të paguar në botë. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.