Kutinjo në Angli, dy oferta në tryezë

Filipe Kutinjo nuk ka të ardhme te Barcelona, që është penduar për shpenzimet kolosale për blerjen e brazilianit, por edhe sulmuesit Dembele.

Këtë verë ka pasur spekulime pa fund, por Barça nuk po arrin të gjejë blerës, edhe për faktin se çmimi i Kutinjos është mbi 120 milionë euro.

Për këtë arsye, Barcelona po mendon ta huazojë fantazistin dhe Mançester Junajtid e Totenhemi janë gati ta marrin.

Junajtid kërkon Eriksen dhe në këtë mënyrë do i hapte rrugë Totenhemit, por nëse Gjelat nuk e shesin danezin, atëherë Kutinjo do kthehej në prioritet për Djajtë e Kuq.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online