Kush tjetër? Xhakomo Vrioni shënon edhe në gjysmëfinalen e Play Off, 6 gola vetëm Lask

0

Tirol po luan në gjysmëfinalen e Play Off të Conference League ndaj LASK. Në minutën e 23 do të vinte goli i parë i takimit nga Tirol. Kush tjetër veçse Vrioni?

Sulmuesi shqiptar shënoi me kokë dhe tundi rrjetën kundërshtare. LASK është rivali i tij i preferuar teksa numëron golin e 6 në këtë sezon ndaj tyre. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.