“Kush bëhet për miqësore?”! Njoftimi si të ishte për kalçeto, Prishtina i kthen përgjigje kampionit të Eredivisie

Ajaksi do të nisi përgatitjet për sezonin e ardhshëm dhe te kampionët e Eredevisie po mendojnë që tani për të gjetur kundërshtarët e verës. Kush bëhet për miqësore në verë?

Ky ishte njoftimi i klubit holandez si të flitej për organizimin e kalçetos. E menjëhershme ishte përgjigja e Prishtinës që u shpreh e gatshme për të luajtur me Ajaksin: “Jeni të mirëpritur”. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online