Kur do të shihet Ferhan Hasani? Ilir Daja jep përgjigjen dhe sqaron tifozët: E shihni pas Kombëtares

0

Kur do të luajë Ferhan Hasani? Tifozët e Partizanit kërkojnë që të shohin në fushë si protagonist afrimin e bujshëm të merkatos së dimrit. Ndërkohë trajneri Ilir Daja që po vazhdon përgatitjet e skuadrës përpara ndeshjes së Kupës që Partizani do të ketë ndaj Laçit, e ka sqaruar edhe këtë çështje.

“Ferhan Hasani do të jetë gati që të jap kontributin e tij pas ndeshjeve të Kombëtares”. Pra me fillimin e muajit të ardhshëm, Hasanin do ta shohim në fushën e blertë për të dëshmuar aftësitë e tij në një moment që Partizani ka nevojë së tepërmi, pasi po lufton për titullin kampion. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.