Kupa e Shqipërisë, derbi zhvendos dy ndeshje

0

Kupa e Shqipërisë rikthehet në mesjavë dhe FSHF ka vendosur për datat kur do të luhen takimet e kthimit në turin e parë. Ka ndryshim oraresh, pasi ndonjë sfidë mund të shkojë në shtesë. Kështu prej orës 15:30 do të luhen të gjitha ndeshjet.

Shumica e ndeshjeve do të zhvillohen ditën e mërkurë, ndërkohë që të martën do të zhvillojnë dy takime. Kjo pasi Partizani dhe Tirana luajnë të premten në derbi.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.