Kukësi vijon merkaton aktive, prezanton afrimin e radhës!

0

Kukësi vijon me merkaton aktive, teksa pak momente më parë ka prezantuar afrimin e radhës. Ilir Avdyli ka firmosur për klubin verilindor, duke u bërë kështu afrimi i tretë pas Emiliano Mustës dhe Marko Van Basten Çemës.

Prej kohësh, Kukësi po kërkonte një portier, pasi Gomis është larguar. Kështu, ka firmosur Avdyli, i cili njihet edhe nga trajneri Ernest Gjoka. Gardiani ka luajtur më parë me Kamzën, ku edhe spikati sezonin e shkuar.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.