Kukësi tronditi Kajserisporin, trajneri rumun përfundoi edhe vetë në rrjetë

Videoja më komike e vitit mund të cilësohet ajo e filmuar dje në miqësoren mes Kukësit e Kajserisporit.

Trajneri rumun i Kajserisporit, Marius Shumudika, i përqendruar te ndeshja, përfundoi në rrjetën rrethuese të fushës, por nuk e vrau mendjen dhe vijoi të ndiqte ndeshjen si pa të keq. Ndoshta humbja ndaj Kukësit e hutoi së tepërmi…


Sumudica, URMARIT de un gard! :))) FAZA ANULUI: cum a cazut in timpul meciului. VIDEO pe www.sport.ro

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online