Kukësi ndjen emocionin e harruar, në Kamzë ndihet si në shtëpi

0

Kukësi po luan në këtë momente me Skënderbeun, por siç dihet verilindorët janë të detyruar që takimet si pritëse t’i zhvillojnë larg “Zeqir Ymerit”. Pasi kanë luajtur si pritës në Elbasan, Shkodër e Tiranë, kanë gjetur habitatin e tyre të preferuar në Kamzë.

Në ndeshjen me korccarët Kukësi ka gjetur mbështetjen e tifozëve, të cilët kanë zgjedhur të mëbshtesin skuadrëne  tyre. Dihet që në periferi të kryeqytetit ka shumë kuskianë, por dhe nga Tirana e Durrësi kanë udhëtuar jo pak.

Një panoramë e bukur për lojtarët e Kukësit, të cilët për të parën herë ndjejnë ngrohtësinë e tifozëve.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.