Kukësi, miqësore prestigji me Fenerbaçen

0

Edhe pse nuk e kanë ende një trajner, kuksianët nuk rrinë në vend sa i përket përgatitjeve për fazën përgatitore që do të zhvillohet në Antalia. Klubi i Kukësit ka njoftuar në faqen zyrtare që klubi do të përballet gjatë qëndrimit në Antalia dhe me gjigantët, Fenerbaçne. Kjo ndeshje pritet të luhet  me datë 13.01.2018 në stadiumin “Mardan Palace” të Antalias. Gjatë fazës përgatitore Kukësi do të ndeshet dhe me Kajserisporin  më 08.01.2018 di dhe Bursasporin më 10.01.2018.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.