“Kukësi do t’i prish punë të gjithëve”, Nevil Dede siguron për garën: Do ruaj imazhin dhe emrin e klubit

0

Kukësi është surpriza më e keqe që ka ndodhur në këtë sezon të Superiores. Verilindorët kanë bërë investime të mëdha për të fituar gjithçka në këtë sezon, ashtu si edhe në gjithë këto vite të fundit, por këtë herë kanë humbur edhe rrugën e Europës.

I ftuar në “Skaner” që transmetohet në “MCN TV”, Nevil Dede është shprehur se Kukësi do t’i prish punë të gjithëve dhe do të ruajë imazhin e tij deri në fundin e sezonit, pavarësisht se nuk mund të ketë më objektiva.

”Kukësi do i prish punë të gjithëve, sepse ka cilësinë, por mbi të gjitha do mundohen të ruajnë imazhin dhe emrin e klubit. Kampionatin do ta fitojë ajo skuadër që ia del ndaj skuadrave që renditen në mesin e tabelës dhe poshtë, pasi në ndeshjet direkte janë aty aty”, u shpreh Dede. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.