Ku e nisi dhe tashmë është “mbreti i futbollit”, video e fundit e Kristiano Ronaldos është motivim

Në momentin kur Kristiano Ronaldo ka marrë ngarkesën më të madhe pasi është vendosur në qendër të kritikave, ylli portugez ka shpërndarë videon që tregon jetën dhe karrierën e tij. Me doza të shumta emocionesh dhe motivimi njëkohësisht, teksa sulmuesi i Juventusit është idhulli i shumë futbollistëve.

Padyshim që eliminimi i Juventusit në Champions League ndaj Portos e ka prekur së tepërmi Ronaldon, njeriun që është mësuar gjithmonë të fitojë. Në videon e shpërndarë në rrjetet sociale, portugezi tregon sesi duhet të sakrifikosh gjithçka dhe vetëm të punosh, pasi talenti nuk do të vlejë asgjë në fund, nëse është i vetëm. /Sport Ekspres/

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online