Formacionet zyrtare/ Nga dëmtimi menjëherë në fushë, Gjimshiti luan kualifikimin përballë Realit të Madridit

0

Ai dëmtim pak ditë më parë do të shkaktonte shqetësime te Atalanta dhe Kombëtarja shqiptare. Por në fund rezultoi vetëm një lëndim i lehtë për Berat Gjishitin. Nga dëmtimi mbrojtësi shqiptar përfundon menjëherë në fushën e lojës.

Gasperini ka besim të verbër te aftësitë e gjigantit 28-vjeçar dhe për këtë arsye e gradon përsëri titullar përballë Realit të Madridit. Atalanta luan kualifikimin kundër “galaktikëve”, teksa rezultati 0-1 i ndeshjes së parë ka lënë gjithçka të hapur./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.