“Kthehet” De Biazi, zbret në fushë së bashku me Panuçin

0

Ish-trajneri i Shqipërisë, Xhani De Biazi është paraqitur në seancën e fundit stërvitore para ndeshjes me Litenshtejnin. Së bashku me pasuesin e tij, Kristian Panuçin kanë zbritur në fushë. De Biazi ka përshëndetur me radhë të gjithë lojtarët dhe më pas për pak minuta ka mbajtur një fjalim të shkurtër dhe më pas është larguar nga fusha, për të lënë skuadrën të vijojë përgatitjet.

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online