Agolli, mesazhi i lamtumirës… kuqezi

0

Ansi Agolli ka dalë në konferencën për shtyp përkrah Kristian Panuçit dhe teksa ka kujtuar kohët e tij me kombëtaren, ku luan prej 9 vjetësh, ka lënë të kuptohet se ndoshta ka ardhur momenti që të braktisë kombëtaren: “A do të jem edhe kualifikueset e Europianit tjetër? Një e luajta, dy janë shumë… Tani kemi këto katër ndeshje”. Praktikisht, senatori kuqezi po i afrohet ditës së madhe të lamtumirës, teksa fton tifozët të vijnë: “Nuk janë ndeshje klubesh, por kombëtarja.Kemi nevojë për ata”.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online