Kristjan Asllani merr shansin e artë nga Inzaghi, do të luajë kundër ekipit që e krijoi

Kristjan Asllani po merr gjithmonë e më tepër besim te Interi. Mesfushori shqiptar ka shkëlqyer në ndeshjet e fundit kur i është dhënë mundësia nga Inzaghi.

Sipas mediave italiane, lojtari i Kombëtares pritet të jetë titullar në ndeshjen e sotme kundër Empolit. Asllani e njeh më së miri këtë skuadër pasi ishin këta të fundit që e prodhuan dhe e përgatitën për nivelet e larta. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online