Kristiano Ronaldo “çmend” modelen italiane

0

Kristiano Ronaldo shkëlqen në fushë dhe jashtë saj. Portugezi është ndër më të preferuarit për femrat. Fiziku i tij i tërheq dhe janë të shumta modelet që ëndërrojnë të kenë diçka me të. Tanimë me siguri tifozet femra do të kenë një arsye më shumë për të shkuar në stadium.

Një prej atyre bukurosheve do të jetë edhe Klaudia Guarnieri. Modelja, që ka fituar edhe “Miss Italia”, është një tifoze e thekur e bardhezinjve dhe normalisht që i pëlqen edhe Kristiano Ronaldo, të cilit ia ka uruar mirëseardhjen nëpërmjet rrjeteve sociale. Tani mund edhe t’i thotë ndonjë gjë pas ndeshjeve…

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.