Kovaç në fije të perit, Zidane në “pole position”

0

Niko Kovaç është një moment mjaft delikat, pasi e ardhmja e tij te Bajerni nuk duket shumë e sigurt. Tekniku kroat rrezikon largimin, pasi drejtuesit nuk janë të kënaqur me atë çka ekipi po jep në fushën e blertë. Edhe një tjetër hap i gabuar me shumë gjasa do të sillte largimin e Kovaç.

Sipas “The Sun” kampionët e Gjermanisë e kanë ideuar dhe pasuesin e trajnerit aktual, i cili duhet të bëjë ndryshimin menjëherë nëse nuk do që të “divorcohet” para kohe me bavarezët. Sipas sajtit prestigjioz anglez, pasuesi i Kovaç mund të jetë tre herë fituesi i Championsit, Zinedin Zidan.

Francezi shihet si një prej trajnerëve më premtues, i cili i ka treguar te Reali vlerat e tij. Në Gjermani mund të jetë një tjetër mundësi për të që të tregojë dhe një herë tjetër se do të ketë një karrierë të madhe si trajner.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online