Kosta godet Ramosin në kokë, reagimet e tifozëve të Liverpulit janë për kornizë

0

Sulmuesi i Atletiko Madridit, Diego Kosta, goditi në ndeshjen e mbrëmshme të Superkupës, kapitenin e Real Madridit, Serxho Ramosin. Ky i fundit lojtari më i urryer në Liverpul që pas episodit me Muhamed Salahn në finalen e Champions Leagues.

Tifozët e Liverpulit kanë ndjerë kënaqi mjaft të madhe kur Kosta ka goditur Ramosin, pasi nuk kanë munguar komentet të tipit “Kosta po merr hak për Salahn”, apo “Klop dhe Salah e aprovojnë goditjen e Kostës”.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.