KOSOVË| Liria fiton me goleadë, ndalet Flamurtari

Liria ka arritur që të marrë një fitore të thellë 6-2 ndaj skuadrës së KEK-ut. Skuadra nga Prizreni ka shkuar në kuotën e 6 pikëve, ndërsa në anën tjetër miqtë mbeten në vendin e fundit me 0 pikë.

Duhet veçuar dhe barazimi mes Llapit dhe Flamurtarit. Skuadra nda Podujeva është ndalur në një barazim pa gola me kryesuesit.

Në ndeshjen e tretë Trepça 89’ është ndalur në një barazim 1-1 me skuadrën e Drenicës.

Llapi – Flamurtari 0:0

Trepça ’89 – Drenica 1:1

Liria – KEK-u 6:2

Tabela e Superligës së Kosovës / Java V / Borozani.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online