Komisioni i Disiplinës vjen me një vendim që lehtëson Orges Shehin, Najdovski është gati për Kukësin

Filip Najdovski do të jetë gati për Tiranën. Në ndeshjen kundër Teutës, Najdovski ka bërë një sjellje të pahijshme duke vendosur dorën në organin gjenital si një shenjë ofendimi karshi lojtarin kundërshtar.

Por në një njoftim të fundit të Komisionit të Disiplinës, pas ankesës nga Tirana, mbrojtësi do të jetë gati për të luajtur që kundër Kukësit dhe nuk do të jetë më i dënuar. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Vendimet e Komisionit të Disiplinës dhe Etikës së FSHF datë 19.09.2023

Pranimin e kërkesës së KF Tirana për konvertimin të pjesës së mbetur të dënimit për lojtarin Filip Najdovski në bazë të nenit 75 të KDS.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online