Koliçi dhe një vit kuksian

0

Kukësi dhe Enea Koliçi gjejnë gjuhën e përbashkët. “Gardiani” pogradecar do të jetë dhe një sezon me kampionët. Vetë lojtari e ka konfirmuar diçka të tillë për “Sport Ekspres” teksa e konfirmon se nesër do të jetë në Tiranë për të vendosur pikat mbi “i”. Lojtari do të firmosë një kontratë të re të rishikuar dhe jo atë që është depozituar në FSHF, më 20 korrik .

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online