Klubi i Maradonës, disfatë në Qipro!

0

Dinamo Brest është shkërmoqur në Qipro, përballë Apoel Limasolit, në një sfidë që ka folur vetëm për vendësit…

Bjellorusët, që kohë më parë prezantuan Maradonën si drejtues duke bërë bujë të madhe dhe atë parakalim me tanks, kanë pësuar katër gola, teksa i papërmbajtshëm ka qenë Emilio Zelaja me dopietë, ndërsa Markoviç dhe Pedro kamë plotësuar pokerin. Vlen për t’u theksuar edhe një karton i kuq i marrë nga Zaleski në të 66’.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.