Klubet po bindin lojtarët të vaksinohen, presidenti kontroversal kundër rrymës: Më mirë i gjuaj vetes me a.rmë

Xhixhi Bekali është një nga presidentët më kontravers në botën e futbollit. Kreu i Steauas së Bukureshtit njihet për bëmat e tij të shumta në kampionatin rumun, ku më e freksëta është ajo kur largoi disa prej lojtarëve të sapo afruar në ekip.

Së fundmi, Bekali del kundër rrymës. Në një kohë kur klubet po përpiqen të bindin lojtarët e tyre të vaksinohen, me biznesmenin rumun ndodh e kundërta. Bekali është shprehur në medat në Rumani se më parë preferon të gjuajë veten me a.rmë në kokë se sa të vaksinojë ekipin.

“Nëse do të kisha një a.rmë dhe një vaksinë në tryezë, do të preferoja të merrja një ar.më dhe të q.ëlloja veten në kokë. Nuk ka asgjë vaksinimi në klubin tim”, ka thënë Xhixhi Bekali./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online