Kishte udhëtuar në Holandë pa lejen e Ilir Dajës, trajneri i pret biletën vetëm vajtje lojtarit të formuar te Tëente

0

Dilivio Hoffman nuk do të jetë më pjesë e Ballkanit. Lojtari i formuar te Tëente ka zgjedhur që të luajë në mënyrë të gabuar me Ilir Dajën. Holandezi kishte shkuar në vendlindje pa marrë aprovimin e trajnerit shqiptar.

Një thyerje note në sjellje që i kushtoi shumë Hoffman. Futbollisti e pa veten jashtë skuadrës dhe për këtë arsye, u detyrua që të bënte gati valixhet për t’u rikthyer përfundimisht në vendlindje. Hoffman kishte ardhur te Ballkani në merkaton e dimrit dhe kjo aventurë përfundoi në mënyrën më të keqe të mundshme. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.