Këtë herë nuk bëhet fjalë për Tiranën, Nevil Dede rikthehet që të drejtojë një ekip të kryeqytetit

0

Nevil Dede do të rikthehet që të drejtojë një ekip të kryeqytetit. Këtë herë nuk bëhet fjalë për Tiranën, pasi bardheblutë arritën të fitonin titullin kampion dhe pozita e Orges Shehit nuk mund të ishte kurrsesi e diskutueshme. Sipas asaj që raporton “Supersport”, te Dinamo kanë gjetur gjuhën e përbashkët me Deden.

Ky i fundit arriti që të ngrinte Erzenin në Superiore gjatë sezonit të shkuar. Për më tepër që duke parë rivalitetin e madh dhe emrat e luksit që do të Kategoria e Parë, kërkohet me patjetër një trajner me eksperiencë për t’ia dalë. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.