“Kështu funksionon te Chelsea”! Demba Ba tregon rivalitetin te londinezët: Nëse sjellin Vlahovic dhe dështon do të marrin një tjetër, nuk je kurrë i qetë aty

0

Demba Ba ka qenë dikur pjesë e Chelsea-t dhe e di mirë sesi funksionon kjo skuadër. Në lidhje me merkaton e londinezëve dhe pjesës më të diskutuar që lidhet me sulmin, një koment e ka dhënë edhe Demba Ba. Më veçanërisht ish-sulmuesi senegalez foli për Jackson dhe konkurrencën që ka kjo skuadër.

“Tek Chelsea, ju duhet ta prisni rivalitetin në çdo merkato. Ju duhet të prisni që dikush të hyjë dhe t’ju sfidojë. Nëse sjellin dikë si Vllahoviç dhe nuk ia del, sjellin një tjetër më vonë. Mos u ndjeni sikur jeni të sigurt në Chelsea sepse ata heqin qafe një person që nuk është i suksesshëm të sjellë dikë tjetër.

Ajo që dua të them është se gjithmonë duhet të presësh të kesh konkurrencë në çdo fushë të fushës. Dhe kjo do t’ju mbajë gjithashtu në këmbë. Jackson ka pasur një fillim të mirë, ai duhet të vazhdojë të bëjë atë që po bën tani. Pavarësisht nëse dikush tjetër hyn apo jo, thjesht përqendrohuni tek vetja dhe besoni në gjërat që ju kanë sjellë deri këtu”, tha Demba Ba. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online