Kërkotiç dhe Kukësi, historia vazhdon…

0

Millosh Kërkotiç dhe Kukësi nuk po e gjejnë dot paqen. Malazezi u konsiderua i padëshiruar nga klubi i Kukësit pas ndeshjes me Luftëtarin, por 30-vjeçari nuk e pranon që të largohet në atë mënyrë nga klubi. Mësohet se mesfushori ka një ofertë nga Kazakistani. Lojtari po stërvitet në mënyrë individuale, por kërkesa e tij është e qartë: të marrë dy rrogat që nuk i ka marrë ende. Vetë lojtarit nuk i mungon vullneti për t’u rikthyer te Kukësi, por mbetet për t’u parë nëse gjithçka do të zgjidhet me bashkëpunim, apo situata do të përfundojë dyerve të gjykatave.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.