Karsdorp gati për formacionin, Astrid Lentini i vjen në ndihmë

0

Mbrojtësi i djathtë i Romës, Rik Karsdorp, nuk ka debutuar siç duhet në futbollin italian, dëmtimi në ligamentet e gjurit e la për muaj të tërë jashtë fuashave të blerta. Por, tani holandezi do të bëjë çmos që të sigurojë një vend titullari.

Përkrah vetes Karsdorp do të ketë dhe të dashurën e tij Astrid Lentini. Modelja e famshme është një mbështetëse e zjarrtë e Karsdorp dhe pavarësisht angazhimeve në botën e modelingut ajo nuk humbet asnjëherë qoftë edhe një ndeshje të njeriut të zemrës.

A post shared by @astridkarsdorp on

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.