Karma godet gjithmonë! E bën Neymar për spital, Serbisë i dëmtohet një tjetër yll para ndeshjes së Botërorit

Gjithçka ishte, veçse futboll jo! Serbia zgjodhi që ta dëmtonte Neymar dhe qëllimit iu arrit, pavarësisht se Brazili fitoi ndeshjen. Ylli i PSG doli nga fusha para kohe dhe do të mungojë për dy ndeshjet e mbetura të grupeve.

Por Karma godet edhe Serbinë. Tashmë kjo Kombëtare duhet të bëj pa Milinkovic Savic para ndeshjes finale që do të ketë me Kamerunin, për të mbajtur ende shpresat e ndezura për kualifikim. Gjithashtu dy lojtarët e saj më të mirë, Vlahovic dhe Mitrovic nuk janë në formën më të mirë pas dëmtimit që kanë kaluar së fundmi. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online