Kanë mbledhur të gjithë yjet? Asnjë problem! Oliver Kahn prek plagën e PSG: Nuk kanë fituar dot “Champions League”, kështu bëjnë në çdo vit

Transferimi i Messit, Donnarumas, Ramos, Ëijnaldum dhe Hakimi e ka bërë PSG favorite absolute për të fituar Champions League. Megjithatë sipas portier legjendar Oliver Kahn, që tashmë ka një pozicion drejtues tek Bayern München, francezët shpenzojnë shifra të mëdha por akoma nuk kanë fituar një trofe në Europë.

“Tek PSG shuma të mëdha shpenzohen çdo vit për të përforcuar skuadrën, por deri tani nuk ia kanë arritur të fitojnë asnjë Champions League. Nuk jam shumë i shqetësuar për konkurencën e këtij klubi, pasi jo gjithmonë skuadra që ka më shumë talente fiton, por lojtarët që luajnë shumë mirë si një skuadër”- deklaroi Oliver Kahn. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online