Kamera nuk e fokusoi kur tifozja hyri në fushë te Finland-Belgjikë, reklamoi kriptomonedhën konkurrente të Bitcoin

Një tifoze ka hyrë në fushën e blertë gjatë ndeshjes mes Finlandës dhe Belgjikës. Por kamera nuk e ka foksuar këtë moment për një arsye të thjeshtë.

Vajza kishte të shkruar në bluze kriptomonedhën “Wtf Coin”. Pra qëllimi ishte që të rriteshin investimet në njësinë që është konkurrente e “Bitcoin”, për të pasur një vlerë më të madhe në treg. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online