E mbyllur/ Eneo Bitri stërvitet me ekipin e ri pas Partizanit, ndodhet te kryesuesit e Kazakhistanit

0

Eneo Bitri ka marrë vendimin sa i përket vazhdimit të karrierës. Mbrojtësi që u rrit së tepërmi me Ilir Dajën te Partizanit do të largohej mes falenderimeve më të kuqtë.

Mediat kazake kanë raportuar së fundmi se Bitri është shfaqur në stërvitje me ekipin e Astanas. Kjo e fundit po kryeson kampionatin në Kazakhistan dhe pritet të luftojë deri në javët finale për titullin kampion. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.