Kaloi peripeci të shumta për këtë ditë, vlerësimi që ngroh Milot Rashicën

0

Sa shumë peripeci të kaluara për Milot Rashicën, nga lojtari më i kërkuar tek “i padëshiruari”. Rëndimi në pjesën psikologjike për shkakun e transferimit që nuk ndodhi për largimin nga Verderi dhe dëmtimet e shumta do ta penalizonin në kulmin e tij.

Por së fundmi Rashica është duke arritur sërish në momentet më të mira. Së fundmi ka dalë edhe formacioni më i mirë i javës që lamë pas në Bundesligë, me Milot Rashicën që gjendet mes yjeve. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.