Ideja e çmendur e PSG, kërkojnë të largojnë Ikardin për të marrë falas Agueron

Kriza e madhe financiare e pësuar nga Koronavirusi ka goditur keqazi edhe financat e shëndosha të PSG. Leonardo po kërkon që t’i japi zgjidhje situatës për të larguar Ikardin që i kushton një shifër të majme monetare.

Në këtë drejtim PSG do të fitonte shumë edhe për të rinovuar kontratën me yllin e saj, Mbapen. Ndërkohë për të zëvendësuar Ikardin pritet që të vijë Aguero, i cili është në skadim të kontratës me Man.City dhe do të vinte me parametra zero. Nëse e gjitha kjo do të ndodhte, do të kishim vetëm ndryshimin e emrave, pasi kualiteti mbetet po i njëjtë. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online