Kaliari-Benevento, çmenduri në 1 minutë

0

Minuta e fundit shtesë e Kaliari-Benevento mbrëmë ishte ndër më emocionueset e sezonit në Serinë A në Itali.

Në minutën e 94-t sulmuesi Jemelo fitoi një 11-metërsh për Beneventon dhe mes protestave të Kaliarit barazoi. Ishte shumë pranë pika e parë sezonale, duke thyer mallkimin dhe duke u dhënë fund talljeve e rekordeve negative.

Nuk qe e thënë: Kaliari në sulmin e fundit të dëshpëruar, një kros në zonë dhe aty me kokë sulmuesi Pavoleti shënon një gol alla Van Basten, duke kaluar në delir tifozët, me të cilët shkoi të festonte.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online