Ka qenë një siguri e shtuar në prapavijë, mbrojtësin e Kombëtares shqiptare e përzgjedhin në formacionin e sezonit

0

Kampionati hungrez ka ulur siparin në fundjavë dhe të gjitha verdiktet janë dhënë. Sakaq në media kanë filluar të përpilojnë listën me më të mirët e sezonit të sapo përfunduar. “M4Sport.hu“ ka publikuar ditën e sotme formacionin më të mirë për edisionin 2021/2022.

Lojtarët janë përzgjedhur nga stafi editorial i medias hungareze, ku ka vend edhe për Herdi Prengën. Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare ka qenë një siguri e shtuar për prapavijën e Kisvardës, duke siguruar kështu një vend mes 11 më të mirëve të Hungarisë./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online